Kas tarneraskused on mõjutanud ka CNC freesimise valdkonda?

Usun, et viimasel ajal on kõik vähemal või rohkemal määral kokku puutunud tooraine importimisel ja eksportimisel tekkinud probleemidega. Kaubandus ja transport on pandeemia perioodil jätkanud toimimist, kuid tihti tuleb ette tõrkeid. Just seetõttu pöörduvad kliendid sageli meie poole küsimusega, kui pikad on tähtajad ja milliseid materjalid on hetkel üldse kättesaadavad.

EstExpress on suutnud tagada paindlikkuse

Kõikide uute ja vanade klientide rõõmuks on mul olnud võimalik peaaegu alati vastata, et antud probleemid ei ole hetkel EstExpressi töid mõjutanud. Meie eelis on jätkuvalt olnud väiksus – oleme paindlikud, reageerime kiiresti ja iga klient on meie jaoks kuldklient, kelle soovid seame esikohale. Saame olla partneriks ideest teostuseni ning seetõttu hoiame kokku lepitud tähtaegadest alati kinni.

EstExpress on hetkel partneriks peamiselt Eesti klientidele, mis tähendab, et tarneahelad on olnud vähem mõjutatud. Kui tööd saavad valmis, siis saame need kohe klientidele üle anda ja ei pea ootama, et mõni rekka või laev oleks kuskilt tulemas või minemas. Kindlasti otsime tuleviku vaates võimalusi, kuidas samasugust kvaliteeti ja tähtaegasid pakkuda ka klientidele väljaspool Eestit.

Ehk vastus küsimusele, kas tarneraskused on mõjutanud CNC freesimise valdkonda, on ei. Jätkame tööd ka selle nimel, et saame samasuguse kindlusega kinni pidada tähtaegadest 2022. aastal.

2D CNC freesimine saavutab EstExpressis uue taseme

Peagi lõppev 2021. aasta on toonud meile väga palju põnevaid projekte ja väljakutseid. Tööde maht on oluliselt kasvanud ja loonud pinnase arenguks.

Oleme sellel aastal teinud mitmeid olulisi samme, mis on CNC freesimist viimas peagi algaval aastal uuele tasemele. Septembris allkirjastasime lepingu, et juba õigepea saaksime kasutusele võtta uue seadme CNC 2D freesimiseks, millel tööala on 2000x3000x300mm.

Tutvustame võimalusi laiemalt juba õigepea! Samuti on uue seadme saabumisega suurenemas EstExpressi meeskond ehk meie kompetentsi pagas on veelgi laienemas.

Soovin, et iga meie klient teaks, et me ei anna kunagi alla kvaliteedis – kiiruse annavad meile seadmed. Pane meid proovile, kui oled otsimas koostööpartnerit, kes sind või sinu ettevõtet aitaks suuremõõtmeliste 2D ja 3D CNC freestööde teostamisega.

Kui soovid, et ka sinu tellimused oleksid valmis tähtaegselt, siis võta meiega ühendust >

etEstonian