EstExpress investeerib laienemisse – millised on tuleviku eelised?

Meie jaoks on tähtis, et iga töö, mis saab valmis, on kvaliteetne – see on kriteerium, milles me ei anna alla. Küll aga otsime pidevalt võimalusi, kuidas olla veelgi efektiivsemad, et pakkuda konkurentsivõimelist hinda ning kiirust. Just seetõttu oleme investeerinud laienemisse, et pakkuda klientidele kaasaegseima tehnoloogiaga suuremõõtmelisi 2D freestöid.

2D ja 3D CNC freestööd

Kindlasti on lugejate seas neid, kelle jaoks ei vaja lahti seletamist, mis on 2D ja 3D erinevus. Kuid siiski, jõuavad meieni aeg-ajalt kliendid küsimusega, et millist teenust siiski täpsemalt on vaja. 2D on lühend sõnast kahedimensiooniline ehk kahemõõtmeline. 2D joonise mõõtmeteks on pikkus ja laius ehk lõigatakse kontuuri. 3D vaates lisandub objektidele veel kolmas mõõdetav suurus: kõrgus. Materjalide valik nii 2D kui ka 3D freestööde teostamiseks on väga lai (huvi korral loe lähemalt).

Uus freespink loob tulevikus mitmeid eeliseid

Jah, meil on olnud võimekus teostada 2D freestöid juba praegu ning omame selles pikaaegset kogemust.  Õigepea on meie tootmisesse jõudmas uus tööstuslik freespink, millega on võimalik teha veelgi täpsemaid töid. Lisaks muutuvad ettevalmistusajad lühemaks ja töö efektiivsemaks. See on hea sõnumi klientidele, sest nii suudame lühendada tootmisaega, mis omakorda tähendab soodsamat lõpphinda.

EstExpress aitab jooniste loomisel

Kõiki töid teostame täpsete jooniste põhjal. Selleks, et EstExpressi targad seadmed teaksid, mida neilt oodatakse, vajavad nad kvaliteetseid jooniseid. Meile piisab töö alustamiseks täiesti universaalsetest vektorfailidest – -.dxf , -.dwg , -.PDF kujul. Kui neid käepärast pole, siis on abi fotost või ligikaudsete mõõtudega vabakäe-joonisest. Pisut peamurdmist ja vajalikus formaadis joonis ongi arvutis. Kui olete selle üle vaadanud ning vajalikud korrektuurid teinud, võib tootmine alata. Nii 3D kui 2D jooniste projekteerimise hinnastamine toimub tunnihinna alusel.

Oma huvist 2D freesimistööde osas tasub märku anda esimesel võimalusel! Uus freespink on EstExpressi tootmisesse juba teel ja esimeste tööde teostamisega alustame 2022. aasta veebruaris. Võta meiega ühendust >

Pane meid proovile, et saaksime meeldivalt üllatada nii töö tähtaegade kui hindade osas.

 

 

etEstonian