EstExpress_CNC freesimine_seeriatootmine_annetusterminal

Viipemaksega annetusterminalid läksid Baltikumi rändama

Äsja on möödunud jõuluperiood, mil heategevus on eriti aktulaane, kuid tegelikult on annetused paljudele asutustele ja fondidele igapäevaselt olulised hakkama saamiseks. Käies mõnel üritusel või näiteks kirikus, on kindlasti ette tulnud, et sooviks annetada, kuid sularaha puudub. Nii jääbki aeg-ajalt heategu tegemata. 2021. aastal oli EstExpressi jaoks üheks põnevaimaks projektiks, kuidas antud probleemi kliendi jaoks lahendada.

EstExpress teostab ka julgeimaid ideid

EstExpress_CNC freesimine_annetusterminalMeie poole pöördus tootearenduse ettevõte, kellel oli kliendi poolt vajadus, kuidas viipemakse süsteem viia kiriku keskkonda. Ehk reaalne vajadus teha keeruline protsess lihtsaks ja tänapäevaseks. EstExpressi eelis on võimalus teha väikeseeriaid. Kliendi idee oli põnev, pakkudes ühtlasi mitmeid väljakutseid. Esmalt tegime valmis esimesed prototüübid. Toode valmis saare puidust, mis on tugev ning vastupidav materjal. Seejärel tegime koostöös kliendiga vajalikud testimised, et oleksime kindlad, kas viipemakse süsteem tehtud tootega sobitub.

Viipemaksega annetusterminali teostamise projekt näitas, et oleme valmis kaasa minema ka kõige julgemate projektidega. Oleme koostööpartneriks idee tekkimisest kuni teostamiseni. Valminud tooted on nüüdseks läinud Baltikumi rändama ja esimesed testperioodid on käimas. Loodame, et tulevikus lahendab antud toode probleemi mitmete Eesti fondide jaoks. Statistika näitab, et eestlaste poolt tehtavad annetused on samuti aasta-aastalt kasvamas.

Väikeseeria tööde teostamise protsess

Kõikide sarnaste projektide puhul tasub EstExpressiga ühendust võtta. Räägime läbi idee ja lepime kokku tööde teostamise viisi. Kui küsida, kui palju teostamine aega võtab, siis kohe ühest vastust meil ei ole. Pärast prototüübi valmimist selgub, milline on täpne töömaht. Selle põhjal saame valmis teha toote tehnoloogilise kaardi ja välja arvutada kõik tekkivad kulud. Palju oleneb ka väikeseeria suurusest, sest vastavalt kogusele on võimalik optimeerida tööprotsesse.

Saad tutvuda meie seeriatootmisega >

Sul on idee? Võta meiega ühendust!

etEstonian